"Komple Tadilat"

   Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında,konusunda uzman kadrosu yönetiminde; tasarım,proje,iç dizayn,tadilat,
tamirat,onarım,restorasyon,dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir
"Projelendirme"

   Projelendirmede ortamda yapılması istenen değişiklikler veya üretilecek malzemenin bitmiş halini 3 boyutlu olarak görebilirsiniz.Dijital ortamda hazırlanan bu görsellerde amaç kullanışlılığı maximumda tutup estetiği ön plana çıkarmaktır.Bu iki öge en iyi tadilart'ta dengeleniyor.
"Seramik Uygulama"

        Kapalı veya açıkalanlarda,doğaltaş,traverten,mermer,porselen seramik,mozaik,betebe uygulanmasında usta ekibimizden faydalanabilirsiniz.Uygulama örnekleri ve fikir almak için lütfen referanslar bölümünü ziyaret ediniz
"Mobilya"

   Mutfak dolabı,banyo dolabı,raydolap,portmanto ve mobilyayla ilgili aklınıza gelebilecek herşey,ÖZEL ÖLÇÜDE imal edebiliyoruz.
"Su ve Elektrik Tesisatı"

   Temiz ve pis su tesisatı Vitra-Artema yetkili servislerimiz tarafından altyapı işçilkileri de dahil olmak üzere  2 yıl Garantili olarak yapılmaktadır.Yine elektrik tesisatı işçiliklerimizi de garantili olarak  yapmaktayız.
"Boya"

   Estetik, kullanışlılık, ekonomi hepsi burada.Görsel mekanlar, renkler hakkında bilgiler.Renklerin insan üzerindeki yarattığı etki bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Yaşanan mekanlarda doğru renk seçimi için uzman kadromuzla sizlere yardımcı oluyoruz.
"Lamine, Laminat Parke"

Masif Parke, Merbau, Lamine, Laminat parke uygulama ve malzeme temini için bizlerden destek alabilirsiniz.Sistre, ithal ve yerli ,mat veya parlak cila ne isterseniz.. Bizden teklif almadan kesinlikle karar vermeyin.
"Kapı"

   Masif kapı, Amerikan Kapı, Ofisler için panel kapı ,sürgü kapı, katlanır kapı gibi geniş model ve renk seçenekleri ile en kısa sürede, özel imalatımızla isteklerinize cevap veriyoruz. Bütçenize ve mekanınıza en uygun kapıyı belirlemek için lütfen bizimle irtibata geçin.
"Pencere ve Balkon kapama sistemleri"

   İster vazgeçemediğiniz ahşap pencereleriniz için periyodik bakım,İster pvc pencere, ister cam balkon kapama. Fikir, öneriler uygun taksit ve renk seçenekleri ile pencerelerinizi Tadilart'la yenileyin.
"Bölme duvar ve Asma tavan sistemleri"

Geniş alanları bölümlendirip daha kullanışlı bir hale mi getirmek istiyorsunuz? Ya da yaşadığınız ortamda ışık çok mu yetersiz? Tadilart yaşanan mekanları nasıl daha kullanışlı hale getirebiliriz sorusunun cevabını 3 boyutlu sunumla önünüze seriyor.Asma Tavan,Bölme duvar sistemleri bizim işimiz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
"Kartonpiyer ve Niş uygulamaları"

   Önceleri boş bir duvardı..Gereksiz bir çıkıntıydı...Şimdi bütün gözlerin odak noktası oldu.Evet Niş'ten bahsediyoruz.Ortamlardaki göze batan kolon ve kiriş çıkıntılarını sevimli bir objeye dönüştürüyoruz.Cam raflardan süzülen yumuşak ışık ortamlara modernizm ve romantizm katıyor.Değişik niş çalışmalarımız için lütfen referanslar bölümünü ziyaret ediniz.
"İşleyiş"
       Bize ulaşıyorsunuz, size en kısa zamanda ziyarete geliyoruz, değişiklik yapılacak alanların bilgileri alıyor ve istekleriniz öğreniyoruz. Tasarım ve projeniz istekleriniz doğrultusunda dijital ortamda hazırlanıyor..Ve tadilat yapılacak yerin 3 boyutlu  halini ekranda görüp, değerlendirmeye almanızı sağlıyoruz... Proje son halini aldıktan sonra teklifimizi sunuyoruz, Fiyat teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, karşılıklı olarak sözleşmelerimizi imzalayıp,çalışmalarımızı son hızla başlatıyoruz. Ardından belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyor.          
           Malzeme temin aşamasında seramik,vitrifiye,aramatür ürün gruplarında çalışmış olduğumuz Vitra, Artema, Çanakkale Seramik, Kütahya Seramik ve diğer birçok markada almak istediğiniz ürünleri, Mimar indirimimiz ile çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.
Copyright © 2008 design By murat ŞENgöz
   Tadilart Mimarlık dinamik ve genç kadrosuyla  inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler getirerek hızla büyüyen Türk İnşaat sektöründe tercih edilen firmalar arasına girmeyi amaçlamıştır.Hedefimiz müşterilerimizden gelecek talepler dogrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarılarımıza bir yenisini daha eklemektir.Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında,konusunda uzman kadrosu yönetiminde, Tadilart aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir.
                                                                                         

"Otel Tadilat ve Dekorasyonu"

   Uzman ekibimizle otel tadilatlarında hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz.Oteller için çözümlerimiz; boya, duvar kağıdı,su tesisatı, elektrik tesisatı,havalandırma, banyo tadilatı,küvet ve duşakabin imalatı, duvardan duvara halı, gömme dolap, ve diğer otel ekipmanlarını içermektedir.

"İç ve Dış cephe Mantolama"

   Yakıt sarfiyatında %40 oranında tasarruf sağlatan mantolama yapmak için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Binanıza mantola yapalım , sıcağa ve soğuğa karşı enerji harcamalarınızı yarı yarıya azaltın.
"Duşakabin sistemleri"

   Temper Cam ve Plexi malzemeden üretilen Duşakabinlerimizi ilk elden satınalmanın keyfini çıkarın.Duşakabinlerimizi, standart şeffaf, kumlu ve desenli cam olarak seçme şansınız bulunuyor. Ayrıca son teknoloji kimyasallarla suyun cama tutunmasını önleyip, kolay temizlik imkanı saglayan clear shield uygulamasını da hizmetinize sunuyoruz.Her duştan sonra saatlerce temizliğe son.!!
"Ofis Dekorasyonu"

   Bölme duvar sistemleri,camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, demontabl bölme duvar, demontabl camlı bölme, demontable bölme duvar, demontabl camlı bölme duvar, demontabl ofis bölmesi, bölme, iki cam arası jaluzili bölme, jaluzili ofis bölmesi, ara bölme duvar...
Ana Sayfa
Hizmetlerimiz
Mobilya
Videolar
Referanslar
T : 0216 575 33 51
Ana Sayfa
Hizmetlerimiz
T : 0216 575 33 51
iletişim
Moda
Kozyatağı
Ataşehir
Koşuyolu
Üsküdar
Sahrayıcedit
Ana sayfa
I
Hizmetlerimiz
I
Referanslar
Mobilya

İletişim
I
I